Ezgi Koç
Uncategorized

İdaş Hotel (+16) Nasıl Bir Oteldir?

Uncategorized

İdaş Hotel (+16) Nasıl Bir Oteldir?

İdaş Hotel (+16) Nasıl Bir Oteldir?

Muğla; Antalya ile beraber Türkiye’nin tatil cenneti olarak tanımlanabilir. Her iki şehir de bilhassa yaz aylarında hem yerli hem de yabancı turistlerin favorisi haline gelir. Muğla’yı özel kılan detaylardan birisi de tahmin edebileceğiniz üzere Marmaris! Hatta, Marmaris’in popülerliğinin Muğla’dan bile daha fazla olduğunu söylemek mümkün!

Marmaris sınırları içerisinde her bütçeye hitap eden çok sayıda otel yer alır. Bu otellerden bazıları beş yıldızlı iken bazıları ise çok daha mütevazidir. Ziyaretçilerine mütevazi ama kaliteli hizmet sunan otellerden birisi de İdaş Hotel! Ancak, bu otel; yetişkinlere hizmet verir. 16 yaşından küçük olan kişilerin otelde konaklamalarına izin verilmez.

 

Neden Marmaris’e Gidilmeli?

Marmaris; kartpostallardan fırlamış bir güzelliğe sahiptir. Doğası ile gören herkesi kendisine hayran bırakır. Ayrıca, tarihi güzellikleri ile de dikkat çeker. Yolunuz Marmaris’e düştüğü takdirde yapacak çok şeyinizin olduğunu söyleyebiliriz. Gelin, bunlara yakından bakalım!

  • Her şeyden önce, Marmaris Milli Parkı’nı ziyaret etmelisiniz. Bu parkın her bir detayına hayran kalacaksınız. El değmemiş doğası, güzelliği, zengin bitki örtüsü ve daha birçok özelliğiyle fark yaratır. 1996 yılından bu yana milli park olarak hizmet verir. Sahili, plajı, piknik alanları, sosyal tesisleri ve etkinlik alanı ile dikkat çeker.
  • Ege Bölgesi; köyleri ile meşhurdur. Bilhassa Marmaris sınırları içerisinde çok sayıda şirin köyün olduğunu söyleyebiliriz. Bu köylerin her birisinde Ege geleneklerinin yaşatıldığını göreceksiniz. Bunun yanı sıra, köylerin doğasına ve havasına da hayran kalmamak elde değildir. Turgut Köyü, Söğütköy, Taşlıca Köyü gibi köyleri görmeden Marmaris’ten dönmemelisiniz.
  • Marmaris; başlı başına bir tatil bölgesi olmakla beraber bünyesinde çok sayıda küçük tatil beldesini de barındırır. Orhaniye, Selimiye, Bozburun, Hisarönü, Turunç ve İçmeler gibi yerleri ayrı ayrı ziyaret etmek harika bir deneyim olacaktır. Hatta, günübirlik tekne turları ile buradaki koyları da gezmek gereklidir.

İdaş Hotel (+16) Neler Vaat Eder?

İdaş Hotel; Marmaris’in en güzel otellerinden birisidir. Her ne kadar mütevazi bir otel olarak tanımlansa da hizmet kalitesi ile beş yıldızlı otellerden bir farkının olmadığını ortaya koyar. İçmeler kumsalına yalnızca beş dakikalık mesafede yer alır. Bünyesinde her birisi son derece şık ve konforlu olacak şekilde tasarlanmış 93 oda barındırır. Ayrıca, odaların her birisinde klima, ücretsiz internet, televizyon ve mini bar mevcuttur.

İdaş Hotel; yeme içme konusunda da en iyisini olduğunu gösterir. Öğünler; tahmin edebileceğiniz üzere açık büfe olarak sunulur. Ziyaretçiler; yeme içme için ekstra ücret ödemezler. Bunun yanı sıra, otelin spor ve sağlık merkezi, dart ve bilardo salonu, Türk hamamı, Fin hamamı gibi farklı hizmetleri de mevcuttur. İdaş Hotel; animasyon konusunda da oldukça iyidir. Otelin internet sitesi ziyaret edilerek rezervasyon işlemleri hakkında bilgi alınabilir.

×

Powered by WhatsApp Chat

×