Neden Ezgi Koç İle Çalışmalısın?

Türkiye ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti sınırlarında öncü yapısı ile onlarca firmanın başarısında paya sahip Ezgi Koç Dijital Pazarlama Ajansı, bu başarısını sürekli hale getirmek için kurumsal yapısına uygun herkese bünyesinde yer vermektedir. Kurumumuz, her zaman gelişmeyi ön planda tuttuğu için kendini geliştirebilecek ve bizim gelişimimize katkı sağlayacak herkes ile çalışmak için heyecan duymaktadır.

Eski Koç Dijital Pazarlama Ajansı, profesyonel bir çalışma ortamında insana yatırım yaparak dinamik ve genç bir kadro ile çalışmaktadır. Güçlü bir ekip içerisinde takım ruhunu sağlayarak uluslararası deneyimler sunacak ve her geçen gün daha fazla başarıyı personellerine sunacak bir yapıya sahiptir. Sahip olduğumuz kurum kültürü ve değerlerimiz ile etik kurallara bağlı, çalışanlarına bağlı, çalışanlarına sosyal ve kültürel gelişim sunan, dürüst ve güvenilir bir kurum yapısında çalışmaya önem veriyoruz.

Ezgi Koç Dijital Pazarlama Ajansı İnsan Kaynakları Politikaları

Çalışma ortamımızda her zaman insana yatırım yapan, değer veren ve onun gelişmesine katkı sağlayan bir insan kaynakları politikası yer alır. Ezgi Koç Dijital Pazarlama Ajansı doğru iş için doğru insanı seçmekte, kariyer haritası uygulamakta ve gelişim merkezi gibi profesyonel konumlar ile her çalışanı üst düzeye ulaştıracak bir yöntem kullanmaktadır.

Ajansımızda kurum kültürü içerisinde hiyerarşiden uzak, herkesin fikirlere, projelere ve hedeflere sahip olabileceği bir sistem bulunmaktadır. Bu sistem ile birlikte çalışan memnuniyetini ön planda tutarak; yenilikçi, insana yatırım yapan ve vizyon ve misyonumuza katkı sağlayabilecek çalışanlar ile bir arada olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Ezgi Koç Dijital Pazarlama Ajansı İle Bu Dünyaya Adım Atın

Ajansımız dijital dünyanın kapılarını aralamış ve sektörün içerisinde güçlü bir şekilde yer almayı başarmış önemli bir kurumdur. Bu kurum bünyesinde kariyer hedefleriniz ile birlikte doğru noktada yer almanız sayesinde sizde tutkulu ve gelişim odaklı bir çalışma ile bizimle birlikte yürümeye devam edebilirsiniz.

Ezik Koç Dijital Pazarlama Ajansı her zaman genç ve heyecanlı yapısıyla sektörde herkesin takdir ettiği bir çalışma sistemine sahiptir. Profesyonel bir insan kaynakları politika süreci ile işe yerleştirme süreçlerimiz tamamlandığında, sizin için sunulan eğitim programları, geliştirme programları, sosyal imkanlar ve güçlü çalışma ortamıyla sizde bu dünyada kendinizi güvende ve başarılı hissetme şansına sahipsiniz.

Açık Pozisyonlar

Müşteri Destek Uzmanı

Müşterilerimize yaşadıkları sorunlar ile ilgili destek sağlamak ve satış öncesi sorularla ilgili potansiyel müşterilerimize yanıt vermek.

Editör

Kaynaklardan anlamlı içerikler üretecek, basın bülteni hazırlayıp basın ile iletişim kurabilecek, sosyal medya ve web sitemizin editörlüğü yürütülecek.