Hizmetler

Kurumsal Kimlik

Markalaşma sürecinin en önemli adımlarından biri olan kurumsal kimlik çerçevesinde her firma eksiksiz tasarımlara sahip olmalıdır. Bu anlamda da elbette ki ilk adımı logo tasarımı oluştururken, hazırlanan görsel markanızın hayatı boyunca web sayfası, tanıtım materyalleri, sosyal medya veya açık alan tanıtımları gibi her noktada kullanılacaktır. Nitelikli bir logo çalışmasının elde edilmesi ile birlikte kurumsal kimlik içerisinde elbette ki en önemli noktalardan birisi kartvizit tasarımlarını yapılması olacaktır. Bununla birlikte sonraki süreçlerde kullanılacak ambalaj tasarımı veya promosyon tasarımlarını yapılması da aynı kategori altında yer alır.

Kurumsal bir işletmenin ve markanın mutlak bir şekilde her süreçte ihtiyaç duyabileceği standart tasarımlar bulunur. Bu tasarımlar içerisinde davetiye tasarımları öncelikli olarak yer almakla birlikte her seferinde güncel davetiyelere de ihtiyaç olacaktır.

Tanıtımın ve hedef kitleye ulaşmanın vazgeçilmez araçlarından biri olan broşür ve kataloglar bugün hem basılı hem dijital olarak kullanılırken, bu çalışmalarda da mutlaka broşür katalog tasarımı hizmetleri yine önemli bir alt kategori olarak sizlere sunulmaktadır.