Hizmetler

Yazı - Çeviri

Uzman bir dijital pazarlama ajansı olarak uzman bir kadroya sahip olduğumuz için bu kadro içerisindeki her personelimiz sizin için birçok farklı yazı ve çeviri hizmetini sağlayabilir. Bu hizmetlerimiz arasında elbette ki öncelikle web sitesi içeriği, basın bülteni hazırlanması ve hem web sayfanız hem de diğer tanıtım araçlarınız için metin yazarlığı yapılması gibi noktalar yer alır. Bazen hazırladığınız metinlerin bazen daha önce kullanılmış metinlerin redaksiyon metin düzenleme işlemlerinden geçirilmesi veya ses kayıtları gibi dokümanların deşifre edilmesi gibi işlemler gerçekleştirilebilir.

Kişisel firmalar ve markalar için özellikle CV ön yazı ve CV hazırlama önemli bir yere sahip olurken, bazen basın açıklamaları gibi noktalarda da sizlere hizmet verilebilir. İster kişisel kurumsal yapılar için makale metin yazarlığı, dijital ortamda veri girişi ve sayfalarınız ya da basılı yarınlarınız için editörlük hizmetleri sağlanabilir.

Daha kitlesel durumlarda anket hizmetleri ile size çözüm oluşturulması gibi çeviri hizmetleri de sağlanabilir. Çeviri konusunda da İngilizce çeviri, Almanca çeviri, Rusça çeviri, Arapça çeviri ve Fransızca çeviri gibi birçok farklı noktada daha global bir şekilde hedef kitlelere ulaşmak istediğinizde sizlere çözüm sağlanmaktadır.